Brahma Transformator zapłonowy TR2/A 15909032

SKU 15909032 Model TR2/A Marka Brahma
Logo Brahma — części zamienne Brahma do palników i kotłów Marka Brahma
Kup Brahma Transformator zapłonowy TR2/A 15909032

Kluczowe parametry

Napięcie wtórne15 kV
Bieguny / wyjścia1
Max. długość kabla zapłonowego zintegrowanego z zapłonem elektronicznym1 m
Zalecany odstęp iskry2–4 mm
Stopień ochrony IPIP00
Cecha montażowaany position
Zastosowanieatmospheric gas burners
PaliwoGaz
Współczynnik pracy100%
Masa netto0.055 kg
Pobór mocy2.5 W
wszystkie parametry (11) ↓

62,64EUR

w magazynie · 12

bez VAT · VAT importowy i cła przy dostawie · koszt dostawy wyliczany przy zamówieniu

  • Dostawa do 97 krajów
  • Oryginalna część producenta
  • Wysyłka w 24 h dla pozycji magazynowych

Opis

Transformator zapłonowy Brahma TR2/A (SKU 15909032) dostarcza napięcie wtórne 15 kV do zapłonu iskrowego w atmosferycznych palnikach gazowych. Ma jednobiegunowe wyjście i 100% cykl pracy, przy poborze mocy 2.5 W. Transformator jest przeznaczony do maksymalnej długości przewodu zapłonowego 1 m i zalecanego odstępu iskrowego 2–4 mm. Jego obudowa zapewnia stopień ochrony IP00 i umożliwia instalację w dowolnej pozycji. Masa netto wynosi 0.055 kg. Jest przeznaczony do gazowych urządzeń grzewczych.

Wszystkie parametry

Napięcie wtórne15 kV
Bieguny / wyjścia1
Max. długość kabla zapłonowego zintegrowanego z zapłonem elektronicznym1 m
Zalecany odstęp iskry2–4 mm
Stopień ochrony IPIP00
Cecha montażowaany position
Zastosowanieatmospheric gas burners
PaliwoGaz
Współczynnik pracy100%
Masa netto0.055 kg
Pobór mocy2.5 W

Numery części

SKU15909032
Additional article246.820.091
ModelTR2/A

Podobne części

Poproś o fakturę

Wystawiamy fakturę do zapłaty przelewem bankowym i wysyłamy ją e-mailem. Faktury wystawiamy firmom; numer VAT UE jest opcjonalny.

Adres dostawy

Przeciągnij pinezkę w dokładne miejsce — pomoże to kurierowi Cię znaleźć.

Dostawa

Podaj kraj, kod pocztowy i miasto, aby zobaczyć sposoby dostawy.

Faktura {number} została wysłana na adres {email}. Dostawa nie jest wliczona w tę fakturę: potwierdzimy jej koszt e-mailem i wyślemy fakturę ponownie, już z dostawą. Faktura jest też w Twoim koncie, w zakładce „Faktury” — zaloguj się tym adresem e-mail. Otwórz fakturę (PDF) Strona zamówienia Zamknij Nie udało się wysłać prośby. Spróbuj ponownie. To wszystko, co mamy na stanie.
62,64 EUR 1